AKKİM ENERJİ - AKKİM ERERJİ PETROL ÜRÜNLERİ SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
» Güneş Türbin-Güneş Panel
+90 216 290 14 10

      TR      EN

Sosyal Medyada Biz}

Güneş Türbin-Güneş Panel

Güneş enerjisi ile işletmeniz için makul bir maliyetle 7/24 kesintisiz güç.

İşletmenizin güvenilir güç olmadan çalışamayacağını biliyoruz. Ancak güvenilir, kesintisiz güç almak, özellikle de dünyanın uzak ya da yeterli şebeke kapasitesine erişimi olmayan bölgelerinde bazen zorlayıcı olabilir.

Biz bu güç boşluğunu uzun yıllardır bu şartlarda bulunan işletmelere güvenilir dizel üretimli modüler güç sağlayarak kapatıyoruz; işimiz bunun üzerine kuruludur ve bu konuda uzman, daha doğru bir deyişle dünya lideriyiz.

Şimdi ise temiz yenilenebilir enerjinin avantajları ile güvenilir güç jeneratörlerimizin avantajlarını birleştirmek adına yenilenebilir teknolojiden yararlanıyoruz.

Güneş enerjisi artık hiç olmadığı kadar makul fiyatlıdır temizdir, bu da çevre için iyi bir haber. Ancak bu enerji, kesikli ve güvenilmez olabilir. Gece çöktüğünde ya da hava kapattığında güç kesilir. Mevsimler değişir ve güç kapasitesi azalır, bu da işletmenizin güneş enerjisine tek güç kaynağı olarak güvenemeyeceği anlamına gelir.

Dizel güç güvenilirdir, böylelikle gün boyu elektrik gücüne sahip olursunuz. Ancak şebekeden bağımsız müşteriler için dizel yakıt genellikle çalışma maliyetlerinin büyük bir kısmını oluşturur.

Güneş enerjisi-dizel hibrit paketimiz çalışma maliyetlerini güvenilirlikten taviz vermeksizin en aza indirgeyen son teknoloji enerji yönetimi sistemi sayesinde iki enerji kaynağını sorunsuz şekilde birleştirir.

Bu size, yalnızca dizelde maliyetten %20’ye kadar tasarrufla 7/24 güvenilir bir gücü rahatınızı korumak için tamamı tek sözleşmede paketlenmiş şekilde sunar.